0

WOPR

 


 

 

Regatta z dumą wspiera WOPR


Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe od ponad 50 lat jest wiodącą organizacją pozarządową zajmującą się ratownictwem wodnym.

Celem działalności Stowarzyszenia jest czuwanie nad bezpieczeństwem życia i zdrowia ludzkiego na wodach śródlądowych i przybrzeżnych.

Marka Regatta natomiast od dawna wspiera sportowców i podróżników z uporem realizujących swoje pasje i marzenia.

Wierzymy też, że każdy, kto chce, może się bawić w wodzie, w kajaku czy zdobywać górskie szczyty, nie musi być do tego wyczynowym sportowcem!

Jednak promując aktywne spędzanie czasu, nie zapominamy o bezpieczeństwie.

Nasze produkty chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, przegrzaniem czy wychłodzeniem organizmu. Chronią zarówno pasjonatów sportu i podróży, jak i tych, którzy stoją na straży ich bezpieczeństwa – teraz m.in. ratowników WOPR w Polsce.

W – WYCHOWUJE  O – ORGANIZUJE  P – POMAGA  R – RATUJE

WOPR opiera się przede wszystkim na działalności społecznej, członkowie pracują na rzecz organizacji ponad 1 200 000 godzin rocznie (średnio po 20 h na osobę).

Wielu ratowników WOPR pracuje zawodowo na pływalniach krytych oraz sezonowo na kąpieliskach i pływalniach odkrytych. Z dumą dołączamy do grona parterów wspierających ich pracę i poświęcenie dla ratowania ludzkiego życia.

 

 

 

 


© Copyright regatta.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem
@