0

TPN

Z miłości do gór i przyrody – wspieramy Tatrzański Park Narodowy

Miłośnicy górskich wędrówek, pieszych wypraw, długich spacerów i wspinaczki oraz wszystkich aktywności na świeżym powietrzu!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że marka Regatta została partnerem Tatrzańskiego Parku Narodowego, jednego z największych parków narodowych w Polsce i - chyba przyznacie nam rację - należącego także do najpiękniejszych!

Od ponad 50 lat nasze najwyższe góry, jedyne w Polsce o charakterze wysokogórskim, znajdują się pod ochroną - Tatrzański Park Narodowy powołano do życia w 1955 roku. Ponieważ przyświeca nam ten sam cel - zachowanie środowiska przyrodniczego dla przyszłych pokoleń w stanie zbliżonym do naturalnego - postanowiliśmy wesprzeć działania pracowników Parku i wolontariuszy.

Szczycimy się tym, że należymy do liderów biznesu odpowiedzialnego społecznie zarówno w Europie, jak i na świecie. Całkowicie wyeliminowaliśmy w procesie produkcji związki chemiczne szkodliwe dla ludzi i środowiska, jak np. PFOA, który jest stosowany w odzieży i innych produktach posiadających właściwości wodoodporne. Dzięki temu dostarczamy Wam produkty w pełni wolne od związków rakotwórczych. Wszystko to z myślą o Was - naszych klientach - którzy, tak jak my, kochają przyrodę i chcą spędzać czas w górach, lesie czy parku, nieskażonych zanieczyszczeniami.

Wiemy, że produkcja wysokiej jakości ubrań może mieć wpływ na środowisko i społeczeństwo, w którym żyjemy, dlatego podpisanie umowy z TPN to kolejny etap wprowadzania w życie działań chroniących otoczenie i wspierających inicjatywy społeczne.

Od teraz wolontariusze Tatrzańskiego Parku Narodowego będą pracować w odzieży przyjaznej środowisku marki Regatta.

Program „Wolontariat dla Tatr” działa w Tatrzańskim Parku Narodowym od 2007 roku i do tej pory wzięło w nim udział ponad 1500 osób z całej Polski, a także z zagranicy. Wolontariusze pracują w TPN przez cały rok, pomagając przy sprzątaniu szlaków, edukacji, informacji turystycznej i wielu innych pracach.

Może kolejnym wolontariuszem zostaniesz właśnie Ty?

Regatta wyposaży w ubrania służbowe także pracowników Parku oraz pracowników obsługi punktów biletowych i parkingów.

Zachęcamy do wyruszenia na tatrzańskie szlaki. Oprócz kozic, świstaków i niedźwiedzi macie szansę spotkać się także oko w oko z Regattą! Wypatrujcie uważnie naszego logo! Pamiętajcie! Jest ono symbolem ekologicznej odzieży, która nie ma negatywnego wpływu na otoczenie. 


© Copyright regatta.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem
@