0

Rusz się

Program „RUSZ SIĘ” powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią! Każdy może przedstawić swój pomysł na organizację sportowego wydarzenia i skorzystać z pomocy marki Regatta przy jego realizacji!

Naszym celem jest wsparcie pasjonatów, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i bezinteresownie zachęcają innych do różnych form aktywności sportowych.

Regatta RUSZ SIĘ! obejmuje wydarzenia na świeżym powietrzu, których celem jest zachęcanie do aktywnego wypoczynku: zawody, festiwale, treningi, wydarzenia jednorazowe lub cykliczne, lokalne lub ogólnopolskie – forma i dyscyplina nie mają znaczenia, liczy się przemyślany pomysł i odwaga na jego realizację.

Twórcą  programu „RUSZ SIĘ” jest marka Regatta Great Outdoors, najpopularniejsza brytyjska marka odzieży dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Regatta to rodzinna firma istniejąca na rynku od ponad 35 lat, która swoją pozycję zdobyła oferując ubrania o wysokich parametrach, ale w przystępnych cenach.

Nasze motto brzmi: „Wierzymy, że można prowadzić aktywny styl życia, niekoniecznie będąc wyczynowym sportowcem!”

Więcej informacji o programie na stronie: www.ruszsie.org.

 


© Copyright regatta.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Sklep internetowy cStore
Kontakt ze sklepem
@