0

PTTK


Regatta i PTTK wspólnie zachęcają do aktywnych form wypoczynku


Z dumą ogłaszamy, że wraz z początkiem roku podpisaliśmy umowę o współpracy z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym.

PTTK, podobnie jak Regatta, zachęca do aktywnych form wypoczynku i spędzania jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu. Odzież i akcesoria marki Regatta są skierowane właśnie do takich osób. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalną brytyjską marką odzieżową w dziedzinie sportu, turystyki i outdooru. W ofercie znajdą coś dla siebie nie tylko wytrawni turyści, ale także osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością. Naszą odzież można dopasować do ulubionych form ruchu, nawet do najbardziej zwyczajnych i codziennych czynności.

Jesteśmy pewni, że zarówno członkowie, jak i sympatycy Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego będą z naszej odzieży korzystać. Zachęcamy do tego systemem rabatów na całą kolekcję marek Regatta, Dare 2b i Craghoppers.

Z 50% rabatu przy zakupach (z ważną legitymacją PTTK) będzie mogła skorzystać kadra programowa PTTK, czyli instruktorzy, przewodnicy, przodownicy, opiekunowie SKKT, organizatorzy turystyki itd., a pozostali członkowie PTTK, nie mający uprawnień - otrzymają rabaty w wysokości 35%. Rabaty obowiązują tak w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Do skorzystania z rabatu konieczna jest rejestracja kart przy pomocy kodu, który można uzyskać przy opłaceniu składki członkowskiej w macierzystym oddziale PTTK.

W ramach współpracy PTTK zostało także patronem akcji Regatta RUSZ SIĘ! Program ten, zainicjowany przez Regattą, powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią i organizujących różne wydarzenia zachęcające do spędzania czasu w sposób aktywny. Pomysłodawcami wielu takich imprez są także poszczególne oddziały PTTK. Rajdy, wycieczki, szkolenia - taką ofertę kieruje PTTK do osób uprawiających różne formy turystyki: piesze, kolarskie, kajakowe. Dokładnie tak spędzają czas nasi klienci.

Zapraszamy również do udziału w całorocznym Ogólnopolskim Konkursie „Turystyczna Rodzinka”, którego pomysłodawcą jest Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Konkurs ma na celu zachęcanie rodzin do odkrywania otaczającego świata podczas wspólnych wycieczek. Najbardziej aktywne rodziny otrzymają ufundowane przez markę Regatta Polska zestawy odzieży turystycznej.

Wspólnie z PTTK przygotowaliśmy także cykl poradników dotyczących bezpiecznego wędrowania i wypoczynku na świeżym powietrzu. Artykuły dostępne są na naszej stronie w zakładce „Regatta radzi”. Sukcesywnie pojawiają się tam nowe teksty, do lektury których gorąco zachęcamy! 


 


© Copyright regatta.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem
@