0

GreatCard

CO TO KARTA GREATCARD?

 

Kochasz aktywny tryb życia? 

Dołącz do programu Great Card i skorzystaj z rabatów do 50% i dodatkowych nagród o wartości do 100 Zł! Pozwól nam napędzić Twoje sportowe pasje! Program Great Card, pozwoli na połączenie sportowej frajdy z używaniem najfajniejszych produktów marek Regatta, Dare 2b i Craghoppers w najlepszych cenach!

Dlaczego warto dołączyć do programu?

Dzięki Great Card masz super rabat i dodatkowo możesz się z nami bawić w zdobywanie Wyzwań Great Card zarezerwowanych wyłącznie dla członków programu. Z Great Card każdy Twój zakup i aktywność będą nagradzane, a zniżki do -50%! wynikające z posiadania karty obowiązywać zarówno na najnowszą kolekcję, jak i produkty przecenione.

 

JAK DOSTAĆ RABAT?

Z karty Great Card można skorzystać w sklepach stacjonarny a także w sklepach internetowych www.regatta.pl oraz www.sklep-dare2b.pl.

Aby użyć kartę Great Card w sklepie internetowym należy  postąpić zgodnie z poniższą instrukcją

1. Zarejestruj się w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.regatta.pl lub www.sklep-dare2b.pl, podając ten sam adres e-mail, który został podany przy rejestracji karty Great Card.

2. Zaloguj się do sklepu internetowego na utworzone konto a następnie kliknij w napis "Moje konto" (dostępny w górnym prawym rogu strony wyłącznie dla zalogowanych użytkowników). 

3. Kliknij w przycisk "DODAJ MOJĄ KARĘ DO PROGRAMU GREATCARD

4. Twoje konto GREATCARD jest już połączone ze sklepem internetowym. Od teraz będąc zalogowanym użytkownikiem widzisz ceny obniżone o rabat procentowy (jeśli taki przysługuje na dany produkt). Możesz także skorzystać z Vouchera zapisanego na karcie, dostępne Vouchery pojawią się podczas składania zamówienia w koszyku.

Więcej informacji uzyskasz na stronie www.greatcard.eu


© Copyright regatta.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Sklep internetowy cStore
Kontakt ze sklepem
@